EKO pagrabs

Mūsdienās mājas lielākoties tiek būvētas bez pagraba, lai gan pēdējos gados ir atgriezusies tendence dot priekšroku vietējai pārtikai – vai nu pašu dārzā izaudzētai, vai iegādātai no vietējo zemnieku saimniecībām. Tomēr, lai to visu uzglabātu, ir nepieciešams pagrabs, kas sniedz priekšrocību: kvalitatīvu pārtiku, veselīgus dārzeņus un augļus, kas labi saglabājas pat vislielākajā ziemas salā.

Mēs jums piedāvajam iegādāties un uzstādīt savā zemes īpašumā EKO pagrabu!

EKO pagrabs ir moderns risinājums tradicionālam pagrabam dārzeņu vai augļu uzglabāšanai. EKO pagrabs tiek izgatavots no kompozītmateriāliem, kas ir 100% ūdensizturīgi. Augstākās kvalitātes kompozītmateriāli nodrošina lielisku mitrumnecaurlaidību un ir pilnībā nekaitīgs pārtikas produktiem, tie neizdala kaitīgas, toksiskas vielas. Eko pagrabs ir pilnībā pasargāts no grauzējiem un citiem kaitēkļiem. Tas ir pasargāts arī no nelabvēlīgo mikroorganismu rašanās, tajā skaitā pelējuma sēnes. Pagraba sienas neuzsūc sevī nedz mitrumu, nedz kādas smakas. Tas ir ļoti viegli kopjams un vajadzības gadījumā viegli dezinficējams.

EKO pagrabs ir aprīkots ar pieplūdes un izplūdes ventilāciju un plauktiem, kas izgatavoti no mitrumizturīga finiera. Plauktu sistēma nav iestrādāta pagraba korpusā. EKO pagrabam ir siltināta ieeja un durvis.

Plānojot būvēt pagrabu, ļoti būtisks ir gruntsūdens līmenis. Ja tas ir augsts, izbūvēt sausu pagrabu ir praktiski neiespējams. Ja gruntsūdens līmenis ir krietni augstāks par iecerētā pagraba grīdas līmeni, no tradicionāla pagraba izbūves ieceres pareizāk būtu atteikties, tā vietā izvēloties EKO pagrabu. Tā kā tas ir izgatavots no mitrumnecaurlaidīga materiāla, augsts gruntsūdens līmenis nav šķērslis EKO pagraba ierīkošanai. EKO pagraba apaļā pašnesošā konstrukcija neļauj gruntsūdenim deformēt korpusu. Mēs varam ierīkot EKO pagrabu jebkurā jūsu izvēlētā vietā jūsu zemes īpašumā.

EKO pagrabs ir viegli uzstādāms – vienas dienas laikā. Tas tiek daļēji ierakts zemē 1,8 metru dziļumā un tiek apbērts ar zemes kārtu, kas ir apmēram 1,4 m bieza. Zemes slānis darbojas kā izolācijas barjera starp ārējās vides mainīgajām temperatūrām un gandrīz konstanto grunts temperatūru, nodrošinot to, ka vasarā pagrabs nepārkarst un ziemā necaursalst.

Svarīgi! Pirms ievietošanas pagrabā augļi un dārzeņi noteikti jāsašķiro, atlasot bojātos, kā arī tos ir nepieciešams apžāvēt.

Nedrīkst glabāt blakus augļus un dārzeņus, jo augļi uzsūc dārzeņu smaržu.

  • SIA “V62″
  • Reģistrācijas nr.: 40203119944
  • “Lazdaines”, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2121
  • +371 29289758
  • info@ekopagrabs.lv

 Mājas lapu izstrāde